Doprava a platba

  • Objednávku můžete zaplatit online pomocí platební karty. Po dokončení objednávky budete přesměrováni na bezpečnou platební bránu, kde zadáte potřebné údaje. Pokud je transakce autorizována, platba proběhne okamžitě a zboží odesíláme nejpozději následující pracovní den.
  • Pro bankovní převody z České republiky použijte číslo účtu a variabilní symbol, které naleznete v emailu po dokončení objednávky. 
  • Pro bankovní převody ze Slovenska použijte IBAN, které naleznete v emailu po provedení objednávky. 
  • Objednávky expedujeme do 24 hod. od provedení. V případě platby bankovním převodem zboží expedujeme po připsání platby na náš účet (platba převodem na bankovní účet trvá obvykle 1-2 pracovní dny).
  • Doba dodání v rámci ČR pomocí DPP je 1 den, Českou poštou a Zásilkovnou 1-2 dny. Doba dodání na Slovensko poštou nebo kurýrem je 2 dny, přes Zásilkovnu 1-2 dny.
  • Platba dobírkou 40 Kč / 1,6 € 

 

doprava

 

Zakladni_dvoubarevna_varianta

Česká pošta balíky obvykle doručuje do 24 hodin po celé ČR. Objednávku můžete uhradit převodem na bankovní účet nebo dobírkou při převzetí. V den expedice obdržíte email s odkazem ke sledování balíku. Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. V případě, že nebudete zastiženi na uvedené adrese, bude zásilka uložena na nejbližší poště skladující balíky a vy budete upozorněni tzv. Výzvou ve vaší schránce. Poštu je možno požádat o opakované doručení během pravidelných obchůzek.

 

Zasilkovna_logo_obdelnik_zakladni_verze_WEB_300px

Zásilkovna je síť 1323 výdejních míst v České republice a na Slovensku, kde si můžete osobně vyzvednout objednané zboží již druhý den od odeslání. Na vyzvednutí máte vždy čas minimálně 7 dní, dobu můžete prodloužit online a zdarma až na 21 dní. Objednávku můžete zaplatit převodem nebo v hotovosti na výdejním místě (není zde možné platit kartou). V den expedice obdržíte email s odkazem ke sledování balíku. Jakmile je zásilka připravena na vámi vybraném místě, přijde vám potvrzovací email a SMS. V potvrzovacím emailu a SMS obdržíte heslo pro vyzvednutí zásilky, které nadiktujete obsluze výdejního místa. Při přebírání zboží si vždy zásilku řádně prohlédněte. Pokud je obal zjevně poškozený, zásilku nepřebírejte a obsluhu výdejního místa na problém okamžitě upozorněte.

Mapa poboček Zásilkovny